חדשות ועדכוני נדלן

כתבות, מאמרים ועדכונים חמים מתחום הנדלן

בנקים למשכנתאות

עשרת הכללים
אל תשכחו לשאול על הקנס בגין פירעון מוקדם
במקרים מסוימים ניתן לקבל הלוואות בריבית קבועה ללא קנס על פירעון מוקדם. אף פעם אנו לא יודעים היכן נהיה בעוד מספר שנים. לכן, נסו לקבל היום את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר אפילו אם נראה שלא תשתמשו בפירעון מוקדם בטווח הקרוב (אף פעם אל תפסלו זכיה אפשרית בלוטו).
בהלוואה בריבית משתנה וודאו מתי מתרחשים שינויי הריבית ולכמה משתנות הריביות
זיכרו שבריבית משתנה ניתן לקבוע את תקופות ההחזר ואת הריבית שאליה תשתנה הריבית המקורית שלכם ביום השינוי. יש לשים לב לפרטים אלה כי הם יהיו מאוד קריטים ביום שיוני הריבית.

בכל הצעה תטענו כי בנק אחר העניק לכם תנאים טובים יותר.בכל הצעה תמיד תטענו שבנק אחר הציע לכם תנאים טובים יותר. זיכרו שוק המשכנתאות הוא שוק לכל דבר ולכן בשוק מתנהגים כמו בשוק. על כל הצעה שתקבלו תמיד תגידו שבבנק הסמוך (רצוי שיהיה גדול ומוכר) הציעו לכם תנאים קצת יותר טובים וכך תוכלו ללא כל סקר והשוואה לשפר את מצבכם.

היו אגרסיבים בעת המשא ומתן עם הבנקים היו אגרסיבים בעת המשא ומתן עם הבנקים שכן הבנקים צריכים אותכם יותר משאתם צריכים את הבנקים. אל לנו לשכוח אחרי הכל אנו לקוחות הבנק והבנק משקיע כספים רבים לשם השגת לקוחותיו.

הכירו את טווחי הריביות שמציעים לכם הבנקים במדיות השונותהכירו את הרבייות והמבצעים השונים שמציעים הבנקים. באתר זה תוכלו למצוא את טבלאות השוואת הריביות על המשכנתאות. כדי להיות הכי מעודכנים חפשו את המבצעים השונים בעיתונים, בפרסומות בכל המדיות וככל שתהיו יותר מעודכנים תוכלו להתמקח בצורה טובה יותר. זיכרו, כל 0.1% ריבית זה הרבה כסף.

השתדלו לדבר עם הדרג הבכיר ביותר שתשיגו השתדלו לדבר עם הדרג הבכיר ביותר שתשיגו. הכלל הידוע שלדרג גבוה סמכויות רבות יותר עובד גם במקרה זה. ככל שהדרג יהיה גבוה יותר הוא יוכל לתת לכם יותר.

וודאו בעצמכם מהו סכום ההחזר שתצטרכו לשלם ואל תסמכו על פקיד הבנק וודאו בעצמכם מהו סכום ההחזר שתצטרכו לשלם. תוכלו תמיד להעזר במחשבוני המשכנתאות של בנקרייט או אפילו במחשב פיננסי פשוט. בצורה כזו תוכלו לדעת את החישוב המדויק וגם מה יקרה לסכומים על ידי שינוי כל אחד מהפרמטרים כגון תקופת ההלוואה, הריבית ועוד`.

לפני ההחלטה בררו את התנאים בכל המסלולים האפשריים לפני ההחלטה בררו את התנאים בכל המסלולים האפשריים: ריבית קבועה, ריבית משתנה והצמדות שונות. בצורה כזו יהיה ברשותכם את כל המידע הנדרש לבצע את ההחלטה. אל תפחדו מכמות השאלות הרבות שתשאלו שכן הבנקים רגילים ומצפים לכל השאלות.

שוק המשכנתאות הוא שוק לכל דברשוק המשכנתאות הוא שוק לכל דבר. ניתן בהחלט על ידי משא ומתן עיקש לשפר את מצבכם מול הבנקים. לשם ביצוע התמקחות מושכלת מומלץ להצטייד בסקר מקדמי.

תמיד ניתן למצוא קרוב משפחה שמקורב למנהל הסניף כלל זה תמיד נכון. במדינה קטנה כו שלנו תמיד ניתן למצוא קרוב משפחה ששרת עם הדוד של מנהל הסניף שלכם באותו גדוד. מצב זה יעניק לכם אוטומטית הטבות נוספות ואף יכריע לגבי הבנק שבו תיקחו את ההלוואה.